Kurumsal Seo Hizmetleri

Kurumsal Seo Hizmetleri

İşiniz tıkırında web sitesi yaptırdınız şahane, çağa ayak uydurdunuz. Güzel.. Peki web sitenizi neden yaptırdınız ? Oradan müşterileriniz gelip sizi bulsunlar ve marka değerinize katkısı olsun diye elbette.. Bu da güzel.. Doğru yoldasınız. Bittimi ? Evet diyorsanız yolda kaldınız demektir :) Hayır bitmedi tam tersi yeni başlıyor. Kim girecek sitenize ? Potansiyel müşteriniz  nette websitenizi nasıl bulacak ? 

Evet bunun da 2 yolu var biri s&u

WEB SİTEMİZİ SIK SIK GÜNCELLEMEK FAYDALIMIDIR?

WEB SİTEMİZİ SIK SIK GÜNCELLEMEK FAYDALIMIDIR?

WEB SİTEMİZİ SIK SIK GÜNCELLEMEK FAYDALIMIDIR?

Bir yazımızda daha buluştuk, herkese merhaba ve de iyi bayramlar diyerek söze başlıyorum :) Bugünkü konumuz güncelleme.. Web sitemizi sık sık güncellemek faydalımıdır yoksa değilmidir onunla ilgili size bilgi ve tecrübelerimi aktaracağım.

Evet web sitemizin sık sık güncellenmesi ne demek? Bizim sık sık web sitemize içerik girişleri yani yeni kayıtlar bilgil

Google'da yükseklerde olmak

Google

Evet bir yazımızda daha birlikteyiz. Bugünkü konumuz ne olsun diye düşündüm düşündüm ve sonunda ne de olsa hepimiz ticaret yapıyoruz dedim ve günümüz inetnet ve iş piyasası devi googel arama motorunda yükselmek ile ilgili siz değerli okuyucularımıza bir faydalı yazı daha yazayım dedim :) Umarımki bu yazım da sizlere  yeni ve faydalı bilgiler sağlar.

Google ilk olarak 4 eylül 1998'de kuruldu. Kurucuları Lar

Web site içeriği nedir ? Nasıl yazılır ?

Web site içeriği nedir ? Nasıl yazılır ?

Web site içeriği nedir ? Nasıl yazılır ?

 
Herkese tekrar merhabalar, bir süredir olan ayrılığımız bu makale ile sona eriyor. Bugün web site içerikleri nedir, içerik yapısı nasıl olmalıdır, ve google açısından içerikleri nasıl yönetmeliyim gibi birkaç sorunun cevabını veriyor olacağız, umarız ki yine sizler için faydalı bir makale olur.
 
Evet web sitemiz va

Google'da Yükselmek Size Ne Kazandırır?

Google

Evet başlık ilginç değil mi ? :) Google'da yükselmek size ne kazandırır? Ellbette daha önce web sitesi olupta google arama motorunda (ki türk piyasasının internet pazarının %98'ine google hükmediyor) üst sıralara çıkmış ve bu şekilde ticaretin radına varmış olan kişiler hemen bu sorunun cevabını kolayca yanıtlayacaklardır.

Tabi günümüzde ticaret önemli ölçüde internet dünyasında dönmekt

Google da üst sıralara çıkma

Google da üst sıralara çıkma

Google da üst sıralara çıkma

Bir yazımızda daha beraberiz, sizlere bu yazımızda da faydalı olabilir güzel bilgiler verebilirsek ne mutlu bize.. Web siteniz var, ama kimse ulaşamıyor ? Şahane bir web sitesi yaptırdınız ama arayan yok telefonlar çalmıyor..!

Evet artık bazı iş adamlarımız konunun ciddiyetinin iyice farkına varmış biçimde sadece website yaptırmak değil aynı zamanda bu siteye nasıl müşteri veya ziyaretçi ç

Google'a Reklam Vermek

Google

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba sevgili bilcod blog okuyucuları.Güzel bir yaz mevsimini geride bıraktığımız bu taze sonbahar günlerinde sizlerle tekrar beraber olmak gerçekten çok güzel bir duygu bizim için. Evet bugün konumuz web sitesi açmak isteyen ve web site ve işlerini hızlıca tanıtmak isteyen insanlarımızın bize sıklıkla sorduğu Google arama  motorunda reklam verme olayı. 

Google reklam vermek gerçekten

Google'da Sitemi Nasıl Yükseltirim ?

Google

Tekrar bir güzel yazımızda daha beraberiz :) Bugünkü konumuz web sitemi google arama motorunda nasıl yükseltirim de daha fazla ziyaretçiyi yani potansiyel müşterimi web siteme çekerim ? Evet konu güzel. O zaman başlayalım..

Web sitemizi yaptırdık, işimiz güzel, web sitemiz de güzel. Yani dostlar şeker var un var neden helva yapmıyoruz o zaman değil mi ? Evet web sitemize google arama motorundan ziyaretçi gelmesi i&cced