E-ticaret'te Seo

E-ticaret

Tekrar bir yazımızda buluştuk, bir iki haftalık bir aradan sonra sizlere buradan tekrar yazmanın , faydalı bilgiler vermenin mutluluğu içindeyiz. Ülke olarak çok zor bir hafta atlattık, biliyorsunuz hain bir darbe girişimi ile karşı karşıya kaldık ama neyseki atlattık inşallah diyelim ve Allah bir daha güzel insanlarımıza, değerli yöneticilerimize de böyle bir şey yaşatmasın diyerek ekleyelim değerli dostlar. Tekrar hepimize geçmiş olsun diyorum .

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Tekrar merhaba bugünkü konumuz mobil uyumlu tasarım, mobil uyumlu web sitesi. Peki nedir bu mobil uyumlu web sitesi? Nedir bu mobil uyumlu tasarım dedikleri şey ?

Evet hepimizin elinde cebinde artık bilgisayar gibi akıllı telefonlar işten eve, evden işe koşturuyoruz. E tabi teknoloji de bu aradaa son hız ilerliyor. Eskiden, aslında eskiden dediğim de birkaç yıl öncesi yani :) Birkaç yıl önces

Markanızı Koruyun

Markanızı Koruyun

Marka tescili yaptırmak

merhaba bugünkü  yazımızın konusu bizim insanımızın yeni yeni haşır neşir olduğu marka ve markamızı korumakla ilgili. Neden böyle bir yazı yazma ihtiyacı duyduk? Çünkü inanın hala ticaretle uğraşan, web sitesi olan,hizmet veya ürünlerini gerek internet gerekse reel ortamda satan pekçok insan marka olayının önemini ve ciddiyetini kavrayabilmiş değil.

Marka ticarette çok ç

Web Tasarım Nedir Web Yazılım Nedir ?

Web Tasarım Nedir Web Yazılım Nedir ?

Arkadaşlar tekrar merhaba, bir yazımızda daha buluştuk. Sizlerle burada zaman zaman buluşup, web teknolojileri ile ilgili fazla bilgi sahibi olmayan insanlarımıza faydalı olmak gerçekten de bizlerinde çok hoşumuza gidiyor.Biraz olsun faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize diyerek konumuza geçiş yapalım.

Web tasarım nedir ?

Web tasarım ülkemizde yanlış anlaşılmış bir kavramdır aslında web design kelimesinin türkçeleşmiş hali olarak

E-ticaret'te Seo'nun Önemi

E-ticaret

Uzun bir aradan sonra tekrar bir yazımızda daha buluştuk değerli okurlar.Bugün konumuz esasen çok önemli olan e-ticaret web uygulamalarında yani kısaca eticaret sitelerinde seo (search engine optimization) yani arama motoru optimizasyonu'nun önemi. Tabi özellikle de google arama optimizasyonu.

Peki nedir bu optimizasyon dediğimiz şey orada başlayalım.Çünkü bu soru ile neredeyse her müşterimizde karşılaşmaktayız. Tabi herkesin

Google'da yükseklerde olmak

Google

Evet bir yazımızda daha birlikteyiz. Bugünkü konumuz ne olsun diye düşündüm düşündüm ve sonunda ne de olsa hepimiz ticaret yapıyoruz dedim ve günümüz inetnet ve iş piyasası devi googel arama motorunda yükselmek ile ilgili siz değerli okuyucularımıza bir faydalı yazı daha yazayım dedim :) Umarımki bu yazım da sizlere  yeni ve faydalı bilgiler sağlar.

Google ilk olarak 4 eylül 1998'de kuruldu. Kurucuları Lar

E-ticaret'te Markalaşmanın Önemi

E-ticaret

E-TİCARET'TE MARKALAŞMAK

Evet dostlar, tekrar bir yazımızda daha buluştuk. Bugünkü konumuz e-ticaret'te markalaşmanın önemi. Sadece ticaret değil artık bildiğimiz gibi sanal ticaret veya online ticaret dediğimiz birtakım yeni nesil ticaret türleri de çıktı. 

Bunlardan online ticaret veya eticaret sitesi dediğimiz anlayış büyük çok büyük bir hızla hem dünya hem de ülkemizde

Kurumsal web sitesi, E-ticaret sitesi ne demektir ? Farkları Nelerdir ?

Kurumsal web sitesi, E-ticaret sitesi ne demektir ? Farkları Nelerdir ?

Kurumsal web sitesi, Eticaret sitesi kavramları

Bir yazımızda daha buluştuk, herkese merhaba. Bugünkü konumuz kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi gibi web kavramlarını incelemek aralarıknda ne gibi farklar var sizlere ayrıntılı güzel bilgiler vermek olacak.

Malumunuz çağımız internet , teknolojki çağı. Tabi böyle bir zamanda da iş hayatının vazgeçilmez bir kolu olmakta internet. Ne iş aparsak yapalım, g&uum

E-ticaret Sitesi Para Kazandırır mı ?

E-ticaret Sitesi Para Kazandırır mı ?

E-ticaret Sitesi Para Kazandırır mı ?

İnsanların günlük yaşam alışkanlıklarının yanı sıra alışveriş alışkanlıklarının dahi değişiklik gösterdiği günümüz şartlarında e-ticaret sektörünün çok büyük bir kazanç kaynağı haline geldiğini görmekteyiz. Eski dönemlerde günlük yaşam alışverişleri ile ihtiyaçlarını karşılayan bireylerin online ortam üzerinde hizmete başla

Web Tasarım Eğitimi

Web Tasarım Eğitimi

Bir makalemizde daha buluştuk, herkese şimdiden iyi haftalar diliyoruz :) Bugünkü konumuz web tasarım 'da eğitim. Yani aslında web tasarım eğitimi bizce nasıl olmalı ?

Ülkemizde malum hepimiz eğitim sisteminden zaman zaman şikayet etmişizdir. Bu aslında biraz da bizim eksikliğimizden kaynaklanan bir sorundur. İnsan ne eğitim alırsa alsın, mesleği ne olursa olsun sanıyorum ki kendini çok iyi geliştirirse işinde çok uzman olacağı kesindir. Web tasa